Postavy

Řehoř Kolbaba

Kolbaba

Nespoutaný dobrodruh, který má v rukávu stovky historek. Krom samotného cestování ho baví o cestování mluvit… Potrpí si na kvalitní čaj.

Arnošt

archeolog

Dokáže vykopat poklad kdekoliv a kdykoliv. Zničil tak už několik chodníků a každý dlaždič mu nadává. Kolbabu zná od základky, kde spolu v hodinách matematiky kreslili mapy.

Nancy Nothing

Reportérka

Můžeme se jen dohadovat, jak se asi dostala do televize. Nerada čte špatné zprávy, raději ty se zvířátky. Kdoví, jaké další novinky nám poví příště...

Danny Wright

Little Things

Sarkastický chlapík, který je unavený životem. Dalo by se s klidem říci, že ho štve prakticky všechno. Každá maličkost… Little Things!

Russel

Dannyho pes

Dannyho jediný domácí mazlíček (teda mimo molů ve skříni). Vzhledem k tomu, že celý den nic nedělá, tak Danny občas i zapomene, že nějakého psa má.

Bořivoj Kolbaba

Kolbabův bratr

Starší bratr Řehoře. Kdysi býval také dobrodruhem, ale už všude byl a všechno viděl. Usadil se, zbohatl a ve volných chvílích se rád vytahuje.

Tussel

Lennyho pes

Hezčí, rychlejší, chytřejší... a prostě ve všem lepší než pes Russel. Zlí jazykové tvrdí, že je to ale stejný pes, jen v jiné barvě. Lenny by se hádal...

Lenny Wright

Dannyho dvojče

Někteří říkají, že je synem ďábla a dokonce jej vyhostili ze samotného pekla. Jiní zase tvrdí, že je to prostě Dannyho arogantní dvojče. Čert ví, kde je pravda.

Hilda

z klubu horolezců

Miluje vysoké hory, vysoké muže a Vysočinu. S Kolbabou se potkala na vrcholu Mount Everestu, kam se omylem dostal, když hledal v Nepálu obchod se suvenýry.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.